Zombie Smasher

Zombie Smasher 1.3

Przygotuj kciuki na inwazję nieumarłych

Zalety

  • Proste sterowanie
  • Wysoka grywalność
  • Dobra grafika

Wady

  • Z czasem może się znudzić
  • Małe błędy w sterowaniu

Dobry
7

Zombie Smasher to zręcznościowa gra na Androida. Twoim celem jest powstrzymanie fali nieumarłych. Jak? Zgniatając je na miazgę lub korzystając z dostępnych broni. Reaguj szybko, a żaden zombie Ci nie ucieknie.

Zombie Smasher to zabawna gra, w której musimy zmierzyć się z nadciągającymi zombie. Powstrzymanie fali nieumarłych zależeć będzie od szybkości naszych ruchów, gdyż nadciągające kohorty należy rozgniatać na miazgę dotykając ekranu.

W Zombie Smasher dostępne są trzy tryby gry. Przede wszystkim tryb historii, w którym jest kilkadziesiąt plansz do przejścia. Dodatkowo gra oferuje tryb walki na czas oraz moduł „przetrwanie”. W jaki sposób walczymy z zombie? Wykorzystując do tego nasze palce, najlepiej kciuki.

Zombie Smasher ćwiczy szybkość i refleks. Od niego zależeć będzie, czy damy się prześlizgnąć nieumarłym. Dodatkowo można korzystać z kilku specjalnych broni. Za pomocą bomby wysadzamy zombie w powietrze. Z kolei prąd pozwala nam stworzyć na chwilę barierę, która smaży nadciągające potwory. Poza tym możemy im rzucić kawałek mięsa i tym samym spowolnić ich pochód.

Jeżeli chodzi o sterowanie w Zombie Smasher, to nie ma tutaj wielkiej filozofii. Aby pozbyć się przeciwnika należy na niego nacisnąć palcem. Jednak z poziomu na poziom staje się to coraz trudniejsze, gdyż celów przybywa. W Zombie Smasher znajdziemy aż 7 typów odmiennie się zachowujących nieumarłych. Jedne idą wolno, inne bardzo szybko lub zmieniają kierunek ruchu. Poza tym należy uważać na niewinnych. Jeżeli zmiażdżymy postać niebędącą zombie, musimy zacząć level od początku.

Zombie Smasher pod względem grafiki prezentuje się całkiem dobrze.
Żywe kolory, dobra animacja, fajne efekty dźwiękowe. Przyłożono się również do wyglądu zombie, utrzymując grę w kreskówkowej stylistyce. Jednak nie wszystko działa tak idealnie. Gdy gramy w Zombie Smasher i któryś z nieumarłych wbiegnie w pole zarezerwowane dla dodatkowych funkcji, trudno w niego trafić. Grze zdarza się również zacinać.

Niemniej jednak Zombie Smasher to wesoła rozrywka na krótką przerwę. Rozgniatanie zombie może dostarczyć sporo frajdy i umilić czas. Zombie Smasher to prosta zręcznościówka w dobrym wydaniu.

Zombie Smasher

Download

Zombie Smasher 1.3

Opinie użytkowników o Zombie Smasher